Whatsapp Hattı: 0532 547 82 90

PED ATIK ÜNİTESİ

İKİA ile tertemiz ve sağlıklı kurumlar

PED ATIK ÜNİTESİ HİZMETİ

p+l systems vectair systems

İKİA’nın temizlik ve sağlık alanında başarıyla yürüttüğü sıhhi atık hizmeti 23 yıldır kesintisiz devam ediyor. Bunun en önemli sebebi, dünya standartlarını takip ederek çalışması ve dünya standartlarında ürünler kullanmasıdır. Kullanılan İngiltere merkezli P+L ve Vectair Systems Grup firmasının ürünleri 6 kıta 60 ülkede hizmet vermektedir.

pa4İKİA, kurumların bayan tuvaletlerine yerleştirilen SIHHİ ATIK KUTULARI ile atıkların tasviyesini, temizlenmesinin organizasyonunu takip ediyor. Bu hizmetle birlikte atıkların el ile teması önlenmekte ve bulaşıcı hastalıkların (HIV, HEPATİT B/C VİRÜSÜ) yayılmasının önüne geçilmektedir. Atık ünitelerinde kullanılan Freshen LB maddesi hem virüslere karşı sterilizasyon sağlamakta hem de ortama hoş koku vermektedir.

ISO 9001-2000, 9001-2008 ve CE onaylı ünitelerimiz bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engellemesinin yanında tuvalete atılarak kanalizasyon alt yapısının tıkanmasına ve bununla birlikte oluşacak olan çevre kirliliğine önlem olmaktadır. FDA (gıda ve İlaç İdaresi) ve CEO (Avrupa Konseyi) onaylı olmakla beraber çevreye tamamen zararsızdır.

 

Ped Atık Ünitesi İşleminin Detayları

  • Bayan tuvaletlerinin uygun yerlerine içerisinde sterilizasyon maddesi bulunan 20 Litre hacme sahip pedallı sıhhi atık kutularının yerleştirilmesi,
  • Bütün hijyen ünitelerinin, İKİA personeli tarafındandüzenli ve ihtiyatlı bir şekilde temizlenmiş olarak aylıkperiyotlarla değiştirilmesi,
  • Pedallı ped atık ünitelerinin değişiminde, dolu olan ünitealınarak yerine yeni dezenfektanlı temiz ünite bırakılması,
  • Tuvaletlere müşteri tarafından belirlenen tarih ve saataralığında bayan çalışanın girmesi,
  • Değişim olduğuna dair makbuzun müşterinin temizlik çalışanları tarafından imzalanıp karşılıklı olarak saklanması
  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Katı Atık Müdürlüğüyle yapılmış olunan sözleşme neticesinde İstanbul Şile’de bulunan atık tesisine İKİA araçları tarafından toplanan ped atıklarının götürülerek atığın alındığına dair belge ve kantar fişinin alınması ve teslim tutanağının müşteriye ulaştırılması.

pa1 pa2 pa3